Coffee table books

Jak co roku z początkiem grudnia rozpoczynają się przygotowania do najbardziej magicznego okresu w roku. Ten rok i ten grudzień jest inny niż poprzednie, ale myślę, że właśnie z tego względu tegoroczne święta są jeszcze bardziej wyczekiwane. Potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej spokoju, wiary, nadziej i magii świąt. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań prezent to według mnie poniższe propozycje będą doskonałym pomysłem.

To przykłady pięknych i ciekawych książek, które nie tylko będą śliczną dekoracją stolika kawowego, ale również miejscem inspirujących treści i zdjęć. Postanowiłam przedstawić anglojęzyczne propozycję, ponieważ zauważyłam, że są one u nas niedoceniane i niepromowane.

Pierwsze dwie książki „Entertaining Beautifully” Aerin Lauder i „More Beautiful” Mark’a D. Sikes’a to propozycje dla miłośników pięknych amerykańskich wnętrz – prawdziwa uczta dla oczu każdego estety. Kolejne dwie propozycje autorki Siobhan Ferguson „Prettycitynewyork” i „Prettycitylondon” to książki pozwalające przenieś się wirtualnie do jednych z najciekawszych i najbardziej inspirujących miast na świecie: Nowego Jorku i Londynu. W czasach kiedy podróżowanie jest ograniczone jest to wspaniała możliwość na zwiedzenie i poznanie miast ze swojej kanapy w salonie. Ostatnie dwie propozycje to książki z przepisami, które nie tylko będą pięknie wyglądać na kuchennych półkach, ale pozwolą wyczarować pyszne i zdrowe dania, i słodkości!

Entertaining Beautifully // More Beautiful : All-American Decoration

Prettycitynewyork // Prettycitylondon

Sweet Laurel // Sunday Suppers

Leave a Comment