Glamorous Style

  1. Kopertówka // 2. Kolczyki // 3. Perfumy AERIN Lilac Path // 4. Sukienka Peony // 5. Sztuczne futro // 6. Jedwabna apaszka // 7. Szpilki z nadrukiem

Wydaje mi się, że ostatnie tygodnie dla większości z nas były trudnym okresem. Ciągłe zmiany, niepewna sytuacja i aktualnie występujące społeczne ograniczenia nie napawają optymizmem w te jesienne listopadowe dni. Mam wrażenie, że szczególnie teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy szukać szczęścia i radości w zwykłej codzienności. Dla każdego może oznaczać to coś innego – dla kogoś może to być czas spędzony ze swoim dzieckiem, dla innej osoby aktywność na świeżym powietrzu, a dla jeszcze innej osoby danie na wynos i randka z mężem przy świecach. Wszystko zależy od naszych pragnień i małych marzeń.

Sama wymarzyłam sobie elegancką kolację. Oczywiście najchętniej wybralibyśmy się z mężem do naszej ulubione restauracji, ale wszyscy wiemy jaka jest sytuacja i restauracyjny klimat musimy tworzyć we własnych domu. W zasadzie jest to wspaniała okazja do wspólnego gotowania i rozwijania swoich umiejętności kulinarnych. Uwielbiam tworzyć okazję, aby później cieszyć się wyjątkową chwilą. Uwielbiam celebrować. Uwielbiam zaplanować wieczór i wystroić się, nawet jeśli nigdzie nie wychodzimy. Tak po prostu, dla siebie. Pyszne danie, kieliszek dobrego wina, towarzystwo ukochanego i ulubiona sukienka – czy może być coś lepszego? Powyżej przedstawiłam Wam moje zestawienie stylizacji z sukienką Peony.

Leave a Comment